חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קובץ פניני הפרשה - חלק ט' התשס"ח

26/11/2008

אורך חייו של עלון פרשת שבוע, קצרים. בדרך כלל לאחר שמסיימים לקוראו, משליכים אותו אחר כבוד לתיבת הגניזה. למרות שמבחינת חשיפה, עולה הוא פי כמה וכמה על ספר. אמנם יש השומרים את העלונים בכל שבוע אחד לאחד, אך מעטים המה ונער יספרם.

 

ובכן, במערכת העלון "פניני הפרשה", חשבו על רעיון כיצד לשמר את העלונים לטווח ארוך, שיהיו מסודרים ולא כפירות מפוזרים וכאורחים שפוגשים בהם רק בבית הכנסת משבת לשבת. ובפרט שמדובר  בעלון כמו "פניני הפרשה" שהינו ייחודי בכך שרוב ככל החומר המודפס בו הינו מקורי, ולא מלוקט מספרים.

 

לשם כך, יוצא לאור מדי שנה קובץ מכובד הכולל את כל העלונים שיצאו במשך השנה. הקובץ מוצא את מקומו הראוי על מדף הספרים, וכך ניתן לעיין בעלונים בקלות ולאורך זמן.

 

כעת, שמחים אנו לבשר לציבור הקדוש כי בס"ד הכרך התשיעי במספר של "קובץ פניני הפרשה" יצא לאור עולם.

 

הקובץ כולל בתוכו את כל העלונים של שנת התשס"ח, האוצרים בתוכם אוצר בלום של מדורים מעניינים ומרחיבי דעת.

 

ובפרט המדור המפורסם "אור המאיר" הכולל 215 שאלות ותשובות על כל חלקי התורה, מאת מו"ר מרן רה"י הגאון הגדול רבי מאיר מאזוז שליט"א.

 

בסוף הקובץ, צורף בס"ד מפתח נושאים מקיף ומפורט ל - 885 (!) שאלות ותשובות שפורסמו במדור הנ"ל במשך שבע שנים (תשס"ב - תשס"ח). המפתח כולל 120 ערכים, הערוכים לפי סדר השלחן ערוך. תקוותנו בעזרת ה' כי המפתח שנערך בעמל רב, יביא תועלת גדולה לכלל ולפרט, שכן בעזרתו ניתן יהיה לדעת בקלות ובמהירות כמעט על כל נושא ונושא את דעתו של מרן שליט"א.

 

ניתן להשיג קובץ זה וכן חלק מהקבצים של שנים עברו בטל' 08-8520629 בפלא' 052-7654216, ניתן ליצור קשר גם בדוא"ל [email protected]


יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד