חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

להתחיל את היום כהלכה

להתחיל את היום כהלכה

דיסק מיוחד מבית "שערי הוראה" ללימוד הלכות סדר הנהגת האדם בבוקר ע"פ השו"ע ודברי הפוסקים...
11/05/2008

סימן ד' סעיף א'

 

בשורה חדשה מבית "שערי הוראה" הוא דיסק לימוד מיוחד שבימים אלו הושלמה ההערכות לקראת השקתו, ובו שיעורי הלכה מתומצתים וברורים לפי סדר השו"ע אורח חיים, החל מסימן א' – סדר הנהגת האדם בבוקר, סעיף אחר סעיף, עם כל שיטות האחרונים ובליבון מקיף של כל הנושאים האקטואליים והנצרכים לידיעה למעשה לכל יום.

הדיסק כולל שיעורי הלכה מסימן א' עד סימן כ"ד, הכוללים בתוכם את הלכות השכמת האדם בבוקר, דיני לבישת הבגדים, ההנהגה בביהכ"ס, נטילת ידיים שחרית, ברכות השחר וכל פרטי הלכות ציצית.

נדמה שאין כל צורך לציין את חשיבותו העצום של לימוד הלכות אלו, באשר פרטי דיניה מצויים ושכיחים כל יום ויום למן הרגע בו מתעורר האדם ועד עמדו להתפלל תפילת שחרית.

שיעורי ההלכה המתומצתים והבהירים של "שערי הוראה", ששמעם כבר יצא לתהילה בקרב קהל שוחרי התורה וההלכה, נאמרים ברהיטות ובבהירות מדהימה ע"י הגאון רבי חיים שמרלר שליט"א, ששיעוריו המרתקים זוכים לביקוש רב ולהאזנות רבות בארץ ובעולם באמצעות הדיסקים ושיעורי תורה טלפוניים ב"קול הדף" וב"דייל א דף" האמריקאי.

ב"שערי הוראה" מציעים כיום עשרות מסלולי לימוד הלכה ייחודיים ושיעורי תורה לשמיעה בכל תחומי ההלכה, בשו"ע אורח חיים (הל' ברכות, סת"ם, שבת, פסח, יוהכ"פ וחנוכה) יורה דעה (הל' שחיטה, טריפות, מליחה, בשר בחלב, תערובות, בשר בחלב ומקוואות) וחושן משפט (הל' דיינים ועדות). תוכנית מיוחדת שזוכה להצלחה רבה היא תוכנית "גלאט פשט" שהושקה לפני כחצי שנה וכבר מונה אלפי מנויים המקבלים מידי חודש לביתם דיסק עם שיעורים מתומצתים וקצרים (כ-30 דקות) בדף היומי יחד עם שיעורי הלכה קצרים לכל יום, בנוסף למבחנים חודשיים על החומר הלימודי.

ארגון "שערי הוראה" שנוסד לפני 9 שנים מונה כבר למעלה משתי רבבות משתתפים במגוון תוכניותיו השונים ללימוד תורה והוראה.

ממשרדי "שערי הוראה" נמסר שבימים הקרובים יתחילו בהכנתה של תוכנית ההמשך שתוצע לאלו שיבקשו להמשיך בלימוד סימני ההלכה הבאים לפי סדר השו"ע.

 
מחיר הדיסק 30 ש"ח בלבד
 
לרכישת הדיסק בכרטיס אשראי
02-5401912   
057-3100171
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד