חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סדרת שיעורים בהלכות פסח מבית שערי הוראה

15/03/2009

שלושים יום קודם החג:
במפעל "שערי הוראה" לא שוקטים על השמרים. ויחד עם העבודה החודשית עם משלוחי הענק של ערכות הלימודים החודשיים בדף היומי בתוכנית גלאט פשט – דף גמרא בכחצי שעה לאלפי מנויים ברחבי העולם. הופק בימים אלו דיסק3 MP.לשמע בסידרת שיעורים נפלאים בקיצור הלכות פסח. השיעורים נאמרים ע"י הגר"ח שמרלר שליט"א מגדולי מרביצי התורה שליט"א ששיעוריו הבהירים והמרתקים כאחד ידועים ומפורסמים זה מכבר בעולם התורה וההוראה. השיעורים מקיפים את כל הלכות פסח החל מחודש ניסן. בדיקה וביטול תערובת חמץ. מכירת חמץ. הגעלה. הכשרת המטבח. עניני הסדר. אפיית מצות ועוד עשרות רבות של ענינים. מה שמעשיר בידע תורני רב את השומע ומעניק לו בקיאות בהיקף אדיר בענייני החג הממשמש ובא. השיעורים נאמרים הן באידיש והן בלשה"ק לבחירה.
זאת בנוסף לדיסק mp3 שיעורים בהלכות פסח לפי סדר שולחן ערוך סעיף סעיף תוך ציטוט נרחב של דברי הפוסקים והעניינים האקטואליים, ובנוסף לשלושה דיסקים mp3  על שו"ע הרב בעל התניא סעיף סעיף כנ"ל.
יצויין כי בשערי הוראה ניתן להשיג שיעורים במגוון נושאים בהלכה שולחן ערוך סעיף סעיף, באורח חיים בהלכות הנהגת אדם בבוקר, שבת, ראש השנה, יום הכיפורים, חנוכה, ביורה דעה בהל' שחיטה, טריפות, מליחה, בשר בחלב, תערובות, מקוואות ובחושן משפט בהלכות דיינים ועדות, כמו"כ ישנם שיעורים לפי נושאים בל"ט מלאכות שבת, מברכים כהלכה, השמחה במעונם לחתנים ומחותנים, והל' סת"ם ע"פ קסת הסופר.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד