חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תלמידי כיתות ח' לומדים 'סדר שלישי'

1/04/2009

יוזמה מקורית מבית היוצר של "לב החינוך": במסגרתה לומדים בצוותא אברכים וילדים, מסייעת בשילובם המהיר של בני כיתות ח' בישיבות קטנות, דבר שאודות חשיבותו אין צורך להכביר במילים

 

מוסדות "לב החינוך" החלו באחרונה להפעיל יוזמה חדשנית ומבורכת, במסגרתה תלמידי כיתות ח' המתעתדים להשתלב בשנה הבאה בישיבות קטנות בעז"ה, לומדים סדר ג' בערב בצוותא עם אברכים.

יוזמה ייחודית זו מיועדת על מנת להקל את שילובם של התלמידים הצעירים בישיבות הקטנות, במסגרת מיוחדת זו, מתכנסים מידי ערב תלמידי כיתות ח' המתחנכים בת"ת 'קהילת קמניץ' הנמנה על מוסדות 'לב החינוך', בצוותא עם אברכים מתושבי השכונה ולומדים בחברותות את הסוגיות הנלמדות בת"ת תוך פלפול ועיון ישיבתי. ה'סדר' הייחודי, המתנהל במתכונת ישיבתית, מתקיים מידי יום בבית הכנסת המרכזי 'חפץ חיים' שבשכונת נווה יעקב.   

ת"ת 'קהילת קמניץ', השוכן בשכונת נווה יעקב שבירושלים נמנה על מוסדות 'לב החינוך' הנמצאים תחת הנהלתו של הרב דוד גרטנר. בוגרי הת"ת מבוקשים מידי שנה בישיבות קטנות מצוינות וראשי ישיבות רבים מעוניינים בשילובם של בוגרי הת"ת בישיבותיהם.

יוזמה מבורכת זו מבהירה יפה את מידת המסירות לה זוכים תלמידי הת"ת וכך מתברר שוב  שהצלחתם של בוגרי הת"ת איננה יש מאין וכדי להגיע להצלחה חינוכית יש צורך בעמל רב מצידם של המחנכים. 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד