חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבלת התורה בפועל ע"י 'שערי הוראה'

24/05/2009

ספרים בשווי כרבע מילין ₪ יחולקו לכ'אלף' נערי בר מצוה שנבחנו על הלכות תפילין

דריכות רבה ניכרת בעשרות תלמודי התורה מכל החוגים עם גמר המבחנים על הלכות תפילין וקביעת יום חלוקת הפרסים סט ספרים בשוויי מאתיים ש"ח! ביוזמת מפעל התורה "שערי הוראה" ובחסות משפחת אוסטפלד שבטורנטו.

מתחילת השנה נבחנו למעלה מאלף ילדי בר מצוה על הלכות תפילין והתוצאות הדהימו גם את האופטימיסטים ביותר כאשר למעלה משמונים אחוז מהנערים צלחו את המאה אחוז, מה שאומר גם על הרצינות הרבה בה לקחו הנערים את הלימוד.

יצוין כי הנערים יכלו לבחור בשני מסלולי מבחנים, או על משנה ברורה, ולחילופין על שולחן הרב בעל התניא.

מעמד חלוקת הפרסים יתקיים אי"ה ביום ראשון י' בסיוון באולמי אפריון בירושלים כאשר במהלכה יברכו גדולי ישראל את הנערים, וכן דברי חיזוק על קדושת התפילין מפי אחד מגדולי המשפיעים, במהלך האירוע שיונעם בתזמורת וכיבוד קל יקבלו הנערים את הפרסים המובטחים להם, כאשר כל אלו שזכו יצוידו בכרטיס זיכוי עוד בת"ת, וסדרנים מיוחדים יעבירו לזוכים את הפרסים.

יצויין כי זו השנה השניה למבצע אדיר זה, כאשר במהלך השנה שעברה חולקו פרסים לכ 1500 נערי בר מצוה שנבחנו בהלכות תפילין.

שערי הוראה זכתה להיות אכסניא של תורה התבטא לא מכבר אחד מגדולי התורה המובהקים, הן בהרבצת תורה לאלפים באמירת השיעורים בהלכה ולאחרונה גם בדף היומי בדיסקים, והן במבחנים המוניים לבחורי ישיבות ולאברכים, והן בכוללים וישיבות לבחורים המשתלמים בהוראה, וזה עתה גם במבצעים מיוחדים לנערי בר מצוה. אין כל פלא שמפעל ענק זה המנוהל אישית על ידי גדולי מרביצי תורה ההגר"נ נוסבוים שליט"א והגר"ח שמרלר שליט"א זוכה לסייעתא דשמיא.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד