חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נציג דרשו הפתיע את האברך:

אברך מביתר זכה ב5,000$ במבחן המסכם של דרשו על 120 דף שני אברכים נוספים זכו ב-1,000$ ועוד 30 אברכים זכו בסכומים שונים, סך כל הסכומים שחולקו 15.000$
26/02/2014

האברך הרב שלמה.ש קיבל בשבוע שעבר טלפון מפתיע מנציג דרשו, זכית ב5,000 דולר, האברך המופתע לא כל כך האמין בתחילת השיחה כי אכן הוא זכה בסכום זה אולם בהמשך הבין כי אכן, 5,000$ בדרך אליו כמילגה מארגון דרשו.

מדי ארבעה חודשים מקיים דרשו את המבחן המסכם על 120 דפי גמרא למשתתפי המבחנים החודשיים של דרשו על הדף היומי. המבחן המסכם, אינו קל אך משתתפים בו מאות אברכים מדי ארבעה חודשים כאשר המילגה על מבחן זה ניתנת בהגרלה.

מדי ארבעה חודשים זה קורה כשאברך מופתע עם קבלת הטלפון על זכייתו ב-5000$ כאשר שני אברכים נוספים זוכים באלף דולר ארבעה נוספים ב500 דולר ושלושים נוספים במילגה של 200 דולר, כשסך כל הסכומים בהגרלה מגיע ל 15.000$.

בארגון דרשו אומרים כי בתקופה האחרונה ניכר שהמילגות על המבחן המסכם שהם מילגות גבוהות במיוחד, מפתיעות את האברכים הזוכים, התקופה לא קלה עבור האברכים לאחר הקיצוצים המשמעותיים בביטוח הלאומי ובכוללים ואשרינו שזכינו שאנחנו יכולים לשמח את האברכים המופתעים בסכום משמעותי אשר מסייע להם להתמודד עם המצוקה הכלכלית.

בתוך כך, בדרשו מציינים בסיפוק רב כי במבחן האחרון השתתפו 7,000 נבחנים על הדף היומי בהלכה שהוא לימוד המשנה ברורה מדי יום ומבחן חודשי המתקיים בלמעלה ממאתיים מוקדים ברחבי הארץ.

הציבור מתחזק בלימוד התורה ויש לכך משמעות מיוחדת דווקא בתקופה זו.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד