חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דבר מקים האתר

20/03/2007
בס"ד, ראש חודש כסלו תשס"ח

הקמת מדור [אתר] "שטייגן"– פורטל עולם התורה, נועד לתת את כל התוכן והמידע, באמינות ובאיכות וביופי, עבור ציבור אשר חפץ להתקדם ולהתעלות ולדעת אודות 'עולמה של תורה', בתכנים רבים ובטכנולוגיה מתקדמת ועשירה, הכוללת טקסט, אודיו, תמונות, וידאו. משמש ככלי לימוד, ולשגשוג החיים הרוחניים של היום-יום.

שטייגן נוגע בנבכי הנפש, מדליק ניצוצות של אהבת תורה ויראת שמים בליבו של כל יהודי, מלהיב את הלבבות להתחזק בתלמוד תורה ובעבודת ה` ובהקמת בית של תורה וקדושה ועוד ועוד...

צוות "שטייגן" משתף את הגולשים בהבעת דעתם ומשרת את בקשתם כפי יכולתו, מדווח על חדשות הקהילה און ליין, ומציג מגוון רחב של תכנים המתאימים לגולש. ועוד ועוד...

"שטייגן" יהיה בע"ה בלנ"ד כל הזמן, בכל מקום לשירותכם. הצוות שלנו יאזין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה, רעיון ואף מילה טובה פה ושם.

עצם הגלישה והשימוש באתר הינו הודאה על הסכמה לתנאי השימוש, אם ישנו תוכן הפוגע בך נשמח אם תעדכננו ונסירו מיד.

האתר הוקם בס"ד בראש חודש כסלו תשס"ח ואנו משתדלים להוסיף לאתר ערכים ותכנים חדשים באופן שוטף יום יום.

להצטרפות ומסירת מידע ותוכן לחץ כאן meirliorlevi@gmail.com
__________________________

16 להקמת מדור [אתר] שטייגן
כסלו תשס"ח – כסלו תשפ"ד
אודה ה' מאד בפי ובתוך רבים אהללנו, על הזכות שנפלה בחלקי להגיש ללומדי התורה והוגיה את דבר ה', יהי רצון שזכות הלימוד והתועלת הרוחנית תעמוד לי ולזרעי עד עולם ולא תמוש עד עולם. אמן.

כאן המקום להודות לכל הרבנים הנכבדים, ולכל הארגונים החשובים, ולכל צוות עורכי ומפעילי ותומכי האתר, שהואילו בטובם להשתתף במפעל גדול זה. ימלא ה' שכרם ופועל ידם ירצה.

בימים אלו אנו עמלים על שידרוג האתר והתאמתו לסלולר והנגשה
ובע"ה נמשיך לשגשגו.

בברכת התורה ולומדיה

meirliorlevi@gmail.com
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד