חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דבר ועד רבני והנהלת האתר שטייגן

20/03/2007
כידוע לכל צורבא באשר הוא, אין לנו בעולמינו אלא את גדולי התורה המנחים את דרכינו בכל הליכותינו, ולבטח כל ירא ה' ישמע לדברותיהם, ב"ה זכינו אנו לעמוד במלא התוקף בכך שהאתר יהיה אך ורק אתר תורתי, ולמרות נסיונות רבים לנסות ולהכניס דרכינו ידיעות חדשותיות ואחרות, נמענו בכך בכל מחיר, כשראינו לנגד  עינינו את הצורך היחיד שלשמו אנו קיימים, והוא - לאלו שמסיבה כל שהיא מצויים בין דפי האינטרנט, שיוכלו לחוות גם בכלי חשוך זה מעט אור הדוחה את החושך,  שיוכלו להחכים ידיעותיהם והליכותיהם מהבחינה התורתית, ועל כך גאוותינו. אנו עושים ככל שבידינו לעמוד על המשמר להיות אתר תורתי בלבד, שיביא את דבר ה'  לפני עשרות אלפי הגולשים המבקשים וצמאים לדבר ה', אף לעתים בדרך המדיה הזו. למותר לציין, שאין אנו חותרים לכך שאלו שאין להם ענין וצורך ברשת האינטרנט  שיעשו זאת במיוחד בכדי לצפות באתרינו, כל הענין שלשמו הוקם האתר הוא אך ורק למען אלו שבין כה מצויים ברשת, וחפצים הם להגיע דרך יתרונות המדיה לדברים תורתיים מהשפע המצוי בימינו, בצורה קלה ונגישה.

כולנו תפילה, כי יעזרינו השי"ת שלא תצא תקלה מתחת ידינו, וכפי שעד עתה קבלנו על  עצמינו להיות מונחים על ידי ועד רבנים מוסמך שעושה מלאכתו נאמנה לעמוד על המשמר, כן נמשיך לסייע בעד ציבור היראים ומבקשי האמת, שיוכלו דרך האתר להתעלות במעלות התורה והיראה כל הימים, עד לביאת גוא"צ בב"א.

יצויין, כי בועד הרבנים כבר דובר בהרחבה בעבר אודות מטרות האתר והשוני בין אתר זה למחוזות אחרים שאין חלקנו עמהם.

האתר מנוהל בפיקוח רבני צמוד וע"פ הכוונתם של גדולי תורה וראשי ישיבות, ניתן לפנות לועד הרבנים בכל שאלה או הערה, ואפילו ברעיונות וכו' כמו"כ עזרה וסיוע בשאלות שונות השייכות לאתר.

כתובת הדוא"ל ישירות לרבנים: rabanim@shtaygen.co.il

ועד הרבנים
הנהלת האתר
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד