חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נערי התיכונים המושבתים במודיעין גילו את ה"ברק" של בני ברק

"שהשביתה בבית הספר התיכון תמשך עד סוף השנה ונוכל להמשיך ללמוד בכולל 'אילת השחר' ולבוא לכאן כל שבוע" איחלו השבוע לעצמם שלושים מתלמידי התיכונים העירוניים בעיר מודיעין בסיום הביקור הראשון בחייהם בבני ברק.

הנערים,משתתפי השיעורים והפעילויות של ארגון "אילת השחר" במודיעין, פתחו את הביקור במעונו של מרן הגאון רבי אהרן לייב שטיינמן שליט"א, שם ביקשו בהתרגשות כי גם הוריהם וקרוביהם יזכו להתקרב לתורה ולמצוות וזכו לברכה לבבית כי משאלתם תתקיים. במשרדי ארגון "שופר" האזינו בקשב רב לדברי הרב אמנון יצחק שליט"א על תכלית האדם בעולם ובישיבת "נתיבות עולם" נשא בפניהם המשגיח, הרה"ג אברהם אדרת שליט"א, משא מרתק על השתלשלות התורה שבעל פה. לאחר תפילת ערבית בבית המדרש 'לדרמן' נפגשו בבית "עזר מציון" עם המייסד הרב חנניה צ'ולק והשתתפו באריזת מנות מזון למשפחות נצרכות.

המפגש המרגש ביותר זומן להם בישיבת "ברכי יוסף" עם חברם לשעבר לספסל הלימודים, שהפך לתלמיד הישיבה ועם חבריו החדשים. בתום המפגש נשא בפניהם דברים המשפיע הרה"ג  רבי אריה שכטר שליט"א בנושא "הגאווה היהודית".

הנערים הסבו את תשומת לב מדריכיהם, הרבנים יצחק אברהם ודניאל אוחיון, לחן המיוחד שגילו על פני עוברי האורח בהם נתקלו ברחובות עיר התורה והחסידות ובקשו לשוב ולבקר בה. 
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד