חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"חיים של תורה" רמי"ם פרטיים דוברי אנגלית

לאחר פניות רבות ממרכזים תורניים בארץ ובחו"ל, נאותה הנהלת "חיים של תורה" לפתוח מחלקה מיוחדת שתעמוד לימינם של מאות תלמידי הישיבות דוברי אנגלית, ובמיוחד לתלמידים שמשפחותיהם גרות בחו"ל והם לומדים בישיבות בארה"ק.

 

הצורך להרחיב את פעילות הארגון גם לדוברי אנגלית התעורר בעקבות ההדים החיוביים הרבים שיצאו לפעילות הארגון, אשר זכה מאז הקמתו לפני שנים ספורות להישגים מרשימים בקידומם ובחיזוקם של מאות בחורי ישיבות שעלו מעלה מעלה בסיועם של הר"מים הפרטיים  המלווים אותם מטעם ארגון "חיים של תורה".

 

אין צורך להכביר במילים על חשיבות העניין לבחורים דוברי אנגלית שלפעמים הם נמצאים כאן בארץ ללא בית וללא משענת וזקוקים ליחס אישי וליד מכוונת.

 

עם פתיחת המחלקה המיוחדת לדוברי אנגלית, נשלמו ההכנות להכשרת הקבוצה הראשונה של אברכים תלמידי חכמים שיבחרו בקפידה למטרה חשובה זו - כאשר בשלב זה כבר נרשמים אברכים רבים למען מטרה זו.

 

יצוין כי במקביל לפעילות המיוחדת הכרוכה בהכשרת אברכים דוברי אנגלית, נערכים בארגון לטפל  גם בפניות הרבות מצד הישיבות הקדושות.

 

ראשי ארגון "חיים של תורה" הנמצאים בקשר מתמיד עם גדולי התורה שליט"א מעודדים מן ההתארגנות המהירה לפתיחת המסלול באנגלית, והם משקיעים משאבים רבים במטרה להגשים כראוי את הציפיות המופנות אליהם הן מצד הורי התלמידים והן מצד המשגיחים וראשי הישיבות הקדושות.

 

ל"חיים של תורה" תוכנית נוספת  של "מלמדים פרטיים" לילדי התתי"ם. תוכנית זו נבנתה במיוחד לילדים על ידי צוות של מנהלי חיידרים בכירים, אשר התוו את הדרך כיצד להבין את עניין לימוד הגמ', זיהוי קשיים בלימוד, הבנת עולם הרגש של הילד ועוד. פרסום נושא זה הביא פניות של מנהלי חיידרים ומאות הורים הרוצים שבניהם ילמדו עם מלמדים פרטיים שעברו הכשרה.
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד