חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לציון סיום לימוד הלכות שבת ותחילת לימוד יו"ד ח"ב

לומדי 'קנין הלכה' של דרשו יתכנסו במוצש"ק למעמד לכבודה של תורה ערב ימי השובבי"ם

 למודעה המורחבת  לחץ כאןבמוצש"ק יתכנסו באולמי היכלי מלכות בבני ברק כאלף וחמש מאות לומדי 'קנין הלכה' של 'דרשו', למעמד מרומם לכבודה של תורה, אשר יציין את סיום לימוד הלכות שבת ע"פ תכנית הלימודים של 'קנין הלכה' ותחילת לימוד ההלכות ביו"ד ח"ב, מעמד זה מתקיים ערב ימי השובבי"ם בהם מתחזקים בלימוד הלכות חשובות אלו.

כזכור, עם סיום לימוד הלכות שבת הודיעה הנהלת 'דרשו' העולמית על אפשרות להצטרפותם של מאות לומדים נוספים אשר תתאפר כניסתם לתכנית הלימודים, ע"פ מבחן קבלה שייערך בחודש ניסן הבעל"ט תוך מתן אפשרות שישלימו את תכנית הלימודים על הלכות שבת במחזור הבא. לאור זאת פנו מאות רבות של לומדים מובחרים שוחרי לימוד ההלכה המבקשים להצטרף ללגיונו של מלך כחברים מן המנין בתכנית הייחודית 'קנין הלכה' שבסיעתא דשמיא מרובה חוללה מהפך בסדרי לימוד ההלכה בקרב האברכים – בהכוונתם הרצופה של מרנן גדולי הפוסקים שליט"א.

במעמד המרומם אשר יתקיים במוצש"ק ישמע דבר הנהלת 'דרשו', ברכת נשיא הארגון הרב דוד הופשטטר הי"ו, כמו כן יישמעו שיעורים מרתקים לפתיחת תכנית הלימודים בהלכות שביו"ד ח"ב והנהגות והוראות מגדולי הפוסקים.

במהלך העבר יחולק לחברי 'קנין הלכה' הספר שכבר עורר הדים רבים בקרב לומדי התורה "קנין שמעתתא' עמ"ס נידה, שנערך בידי בחירי ומובחרי הלומדים אשר זיקקו וביררו וליבנו עד דק את סוגיות הש"ס בהיקף שטרם נראה כמוהו, מעיוני הסוגיות ועד לליבון ההלכות למעשה, כולל מקורות הדינים וציוני מקורות רבים.
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד