חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נשלמות ההכנות ל"ועידת החינוך" שתתפרס על פני שלושה ימי דיונים

בימים אלו נשלמות ההכנות לקראת "ועידת החינוך" שתתקיים בין התאריכים ח'- י' בשבט, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, מנהלי מוסדות, מנהלים חינוכיים, מפקחים ומיטב אנשי המקצוע. הועידההנערכת בעידודם ובברכתם של מרנן ורבנן גדולי התורה והחסידות שליט"א במטרה להעלות לדיון מעמיק ומקצועי היבטים וסוגיות בנושאי חינוך.

 

מרתון דיונים נערך בימים האחרונים על ידי וועדת ההיגוי המורכבת מגדולי המחנכים, במטרה שהוועידה אכן תתן כלים מקצועיים במגוון נושאי חינוך לכל העוסקים בתחום בגילאים השונים. בועדת ההיגוי מדגישים כי מטרת הכינוס היא לפתח דיון מעמיק בנושאים חינוכיים מרכזיים העומדים על הפרק ומתן כלים מקצועיים למגוון נרחב של נושאי חינוך.

 

הוועידה תתקיים אי"ה ב"ניר עציון" וישתתפו בה מיטב אנשי המקצוע ובעלי ניסיון רב העוסקים בתחום שישתתפו במושבים שונים כאשר כל נושא ידון במושב מיוחד בהשתתפות אנשי המקצוע המתמחים בנושא הספציפי המדובר.

 

צוות ההיגוי המורכב מגדולי המחנכים מקהילות שונות קיבל את גיבוים של גדולי התורה שליט"א אשר דאגתם רבה לשמירת החינוך הטהור בדורינו. הצוות, שוקד כאמור לגבש את התוכניות והמושבים לימי הדיונים. כמו"כ, הצוות מקבל את פניותיהם של אנשי חינוך רבים המעוניינים להשתתף בוועידה אשר ללא ספק יעלו בה נושאים רבים ומגוונים העומדים על הפרק ומטרידים רבות את אנשי החינוך הרואים בעצם העלאת הנושא לדיון בין אנשי המקצוע השונים הינו מטרה נעלה בפני עצמה ובפרט שללא ספק יצא מוועידה זו גם פתרונות ומענה לנושאים אלו.

 

בשיחה מיוחדת שקיים כתבנו עם יו"ר הוועידה הרב אורי מקלב סגן ראש עיריית ירושלים הבהיר הרב מקלב כי בעזרת השם בעקבות וועידה זו תוקם וועדה שתורכב מאישי חינוך אשר בפניהם יועלו באופן קבוע נושאי חינוך שונים והם יביאו את הדברים לשולחנם של גדולי הדור שליט"א כדי לקבל את הכרעתם. כמו"כ, מסר הרב מקלב כי בעז"ה נקיים קשר שוטף אם כל המשתתפים בוועידה לאחר סיומה כדי שנוכל להפוך את קיום הוועידה מידי שנה לנוהג קבוע.

 

מצוות ההיגוי נמסר כי בימים אלה יצאו ההזמנות לכלל מפקחי ומנהלי מוסדות החינוך והת"תים, ישיבות קטנות וגדולות, מנהלי סמינרים וארגונים חינוכיים, ההשתתפות בוועידה תתאפשר אך ורק ע"י רישום מראש. מוסדות שטרם קיבלו הזמנות מתבקשים לפנות לטל. 03-5790261   פקס. 03-6190676
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד