חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המבחן הגדול והמעמד השנתי של "שערי הוראה" בראשות גדולי ישראל שליט"א

כוננות והתרגשות בקרב אלפי לומדי "שערי הוראה" לקראת המבחן המסכם על כל תוכניות ההלכה שנלמדו במשך השנה, ולקראת המעמד השנתי הגדול, שיתקיימו היום באולמי "חפצדי" בירושלים בראשותם של מרנן ורבנן גדולי התורה והחסידות שליט"א.

ראשי מפעל "שערי הוראה" ביקרו בימים האחרונים במעונם של גדולי ישראל שליט"א שהבטיחו לפאר את המעמד בהשתתפותם, ואף ישאו מדברותיהם לכבודם של אלפי לומדי ההלכה.

בנוסף יכבדו את המעמד הגדול אורחי הכבוד הנגיד המפואר הר' אליהו קליין שליט"א שנוטל חלק יפה בעידוד לימוד ההלכה בקרב בני הישיבות והאברכים, והנדיב הדגול הר' צבי רייזמן שליט"א מלוס אנג'לס, חבר ועד הנאמנים העולמי של "שערי הוראה" ומחבר סדרת ספרי רץ כצבי, שעומד בכל עוז לימין מפעל התורה הגדול "שערי הוראה".

במהלך המעמד יוכרז על נדבך נוסף בפעילות "שערי הוראה": ייסוד קרן פרסים ייחודי לעידוד כתיבת חידו"ת, שיתמקד בכתיבת חידושים בתורתם של גדולי האחרונים זצ"ל, ובדברי תורתם של מחברי זמננו שליט"א.

ב"שערי הוראה" יציעו כל שנה ספר של אחד מגדולי האחרונים זצ"ל וספר נוסף של אחד ממחברי זמננו שליט"א עליהם יסובבו חידושיהם של משתתפי התוכנית, זאת כדי לעודד הוצאת ספרי קודש וחידושי תורה ולהרים את קרנם של מחברי זמננו. את הספר השני יקבלו כל הנבחנים כשי הוקרה מיוחד במהלך המעמד השנתי, שם יחשפו ראשי "שערי הוראה" את פרטי התוכנית במלואם.

בסיום המעמד תתקיים ההגרלה הגדולה, בה ישתתפו כל אלו שעברו בהצלחה את המבחנים, על 50 כרטיסי טיסה לעיר וקדיש ליז'ענסק מקום מנוחתו קודש של הרה"ק רבי ר' אלימלך זיע"א, (או תמורתם בסך 500$), וכן יוגרלו 50 זכויות לרכישת ערכת ביגוד מכובדת בשיווי 1000 ₪ כל ערכה.

לתשומת לב! הכניסה לאולמות תתאפשר רק באמצעות כרטיס כניסה מיוחד שנשלח לציבור המשתתפים לומדי "שערי הוראה". צוות גדול ומיוחד של בודקי מבחנים יבדקו לאלתר את אלפי דפי המבחנים. ויחתימו כל כרטיס בחותמת מיוחדת שתאשר את כניסתו של הנבחן לאולם המרכזי בו ייערך המעמד הגדול לכבודה של תורה, שישולב בו גם סעודת הילולא מפוארת לזכרו של הרה"ק בעל התניא זי"ע שאלפי המשתתפים זכו במשך השנה להגות בדברי תורתו.

ב"שערי הוראה" מקווים שהמעמד המפואר לכבודם של אלפי לומדי ההלכה ישמש כמנוף לחיזוק שיעודד את אלפי הלומדים להוסיף בלימוד דבר ה' זו הלכה.

 

שידור חי מהכנס בטלפונים הבאים:

קול הלשון - 03-6171001
קול הדף - 02-6400000
קו הציבור 03-5600700
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד