חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אחינו השלים את היערכות הסיוע למקומות לימוד לנוער מתחזק בלמעלה ממאה מוקדים

לאחר פעילות נרחבת ומאומצת, השלים לאחרונה ארגון 'אחינו' את שיבוץ חבילת הסיוע לפעילי הקירוב בלמעלה ממאה מדרשיות ומוקדי לימוד המופעלים על ידי פעילי קירוב מקומיים בכל רחבי הארץ. במאה מוקדים אלו, הפעיל 'אחינו' חבילת סיוע מיוחדת הכוללת הפעלת תוכניות שונות, וגולת הכותרת, בשיבוץ מאות אברכים כחברותות לנערים המבקשים לטעום את טעמו הטוב של לימוד הגמרא – על מנת להכשירם ולצרפם לספסלי הלימודים בישיבות הקדושות.


באחינו אומרים כי גם בשלב זה מוקדי לימוד מקומיים המקיימים פעילות לנוער מתחזק, וזקוקים בסיוע מיוחד לתלמידים אשר בכוונתם להשתלב בישיבות יכולים לפנות למשרדי הארגון ולהצטרף למערך חבילת הסיוע המיוחדת של הארגון.

 

כמו כן לקראת מחצית זמן חורף ועם הגברת הפעילות במוקדי הלימוד ברחבי הארץ להכוונת בני נוער לישיבות, יקיים אחינו בעוד כמה שבועות "שבת ישיבה" מרוממת ומיוחדת לבני נוער מתחזקים בשלבים מתקדמים ובעלי פונטציאל לשיבוץ בישיבה.  במהלך השבת יטעמו הנערים את טעמה המופלא של שבת ישיבה באוירה ייחודית ומרוממת, הרצאות ושיחות חיזוק, היכרות עם עולם הישיבות, סדרי הישיבות וחוויות הלימוד הישיבתי המשובב כל נפש.

 

אחינו קורא לפעילי קירוב המכירים נער מתחזק בשלבים מתקדמים ובעל פוטנציאל לשיבוץ בישיבה, ליצור קשר בהקדם לשיבוצו בשבת הישיבה, להטעימו את טעם שבת קדשינו כהלכתה.

 

לקראת ט"ו בשבט הופק על ידי 'אחינו' מדריך ברכות ובו מאות סוגי מאכלים וברכותיהם

מדריך זה מהווה כלי עזר ייחודי לעוסקים בקירוב עבור בני נוער מתחזקים שקיבלו על עצמם את ברכת ד' לשאת ולהביא ברכ
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד