חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רבני ישיבת "באר ישראל" בביקור אצל גדולי ישראל

30/12/2008

ראשי ורבני הישיבה לצעירים "באר ישראל" שבראשות הגר"א בנימינוב שליט"א בביקורים השבוע אצל גדולי ישראל שליט"א

ישיבת "באר ישראל" לצעירים מצוינים הוקמה לפני כ- 5 שנים על ידי הגאון מוה"ר אבנר בנימינוב שליט"א והעומד על ימינו בנו הגאון רבי אליהו בנימינוב שליט"א – ראשי הישיבה – ועמם צוות מובחר של תלמידי חכמים מופלגים ומנוסים בחינוך תלמידים, שמה הטוב של הישיבה הולך לפניה כאשר צוות הישיבה שמו מול עיניהם למטרה, לגדל ולרומם בהשקעה אישית כל תלמיד ותלמיד במסירות נפש ממש, לתורה, ויראת שמים טהורה, ומידות טובות כבן יחיד. כאשר הישיבה הק'  בנשיאות מרן הגאון הגדול רמ"י ליפקוביץ שליט"א אשר מתעניין כל פעם בישיבה ומדריך באופן מפורט את ראשי הישיבה שליט"א בהנהגה – כאשר כל זמן מועט זוכים צוות רבני הישיבה שליט"א לקבל ממנו את ההדרכות.
ובכך הצליחו בס"ד, וכבר זו השנה השניה אשר מפירותיה הברוכים של הישיבה נהנים טובי הישיבות הגדולות אשר זוכים לקבל מהתלמידים בוגרי הישיבה, כאשר על התלמידים בישיבה נמנים מבחירי תלמידי התתי"ם בבני ברק.
בהתרגשות גדולה זכו בני הישיבה הק' ליכנס ביום ה' כ"א כסלו לביתו של מרן הגאון הגדול ר' מ"י ליפקוביץ שליט"א, הגאון שליט"א שמח בראותו את תלמידי הישיבה, ובירך כל אחד את ברכתו החמה והלבבית שימשיכו להצליח ולהתעלות בתורה ויראת שמים, בנוסף זכו בני הישיבה הק' ש מרן הגאון הגדול שליט"א הטריח עצמו ומסר להם במשך דקות ארוכות שיחהמוסרית על תפקידו של בן ישיבה היום ודרך עלייתו בתורה ויראת שמים, בדברי הדרכתו אמר שהזמן שבחורים יכולים לגדול ולהתפתח זה רק בישיבה קטנה כי יש קשר אישי בין ר"מ לבחור ולכן צריך לנצל זמן זה. והדגיש מרן הגאון הגדול שליט"א את הכירותו האישית עם רבני הישיבה שליט"א והוא יודע כמה עמל והשקעה הם מוסרים נפשם לגדל את התלמידים לתורה ירא"ש ומידות טובות. בני הישיבה ספגו את דבריו החמים ויצאו מחוזקים מאד בתורה ויראת שמים – בראותם את אחד מגדולי זקני ראשי הישיבות שליט"א אשר עומד ומדריכם במסירות נפש שיגדלו לתורה וליראת שמים.
עוד הוסיף מרן הגאון הגדול שליט"א לברך את צוות הרבנים שליט"א שהישיבה תמשיך לשגשג ולפרוח כמו ששומעים ברוך ה' דברים טובים על הישיבה וה' יתן כח לצוות הרבנים שליט"א לגדל עדרים עדרים לתורה וירא"ש טהורה.
אין ספק שהרושם האדיר שהיה לבני הישיבה ולצוות הרבנים שליט"א לא יימחה לעולם.
כמו"כ זכו צוות הרבנים ליכנס לביתו של מרן הגאון הגדול ר"ח קנייבסקי שליט"א אשר במשך דקות ארוכות נתן מזמנו עבור צוות הרבנים – ושמח לשמוע על שגשוגה של הישיבה, מרן הגאון הגדול שליט"א האציל בלבביות רבה את ברכותיו החמות שהישיבה תמשיך הלאה להצליח ביתר שאת ויתר עוז.
יודגש: כי גדולי ישראל שליט"א שיבחו באופן מיוחד את הדבר הייחודי שיש בישיבה הק' – כאשר יש בישיבה הק' כולל ערב מיוחד לאברכים מצויינים שמגיעים ללמוד עם הבחורים כל ערב בחברותא ולכוונם לעליה גדולה בתורה וירא"ש – כאשר דבר זה גורם לעליית הבחורים מאד מאד, ומכניס להם את החשק העצום ללימוד התורה הק'.
עוד זכו בני הישיבה הק' לבואו של הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין שליט"א רבה של רמת השרון שבא לביקור מיוחד בהיכל הישיבה הק' ומאד נהנה בראותו שהישיבה מגדלת דור נפלא של תלמידים שעדיים לגדולות.
בצוות הישיבה מכהנים: הרבנים הגאונים המשגיחים: רבי אברהם זיאת שליט"א ורבי אבידן עטרי שליט"א, צוות הרמי"ם הרבנים הגאונים: רבי יעקב פרנקרייך שליט"א, רבי ישראל רוט שליט"א, רבי אלישע אטיאס שליט"א, רבי יהודה ברדה שליט"א. 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד