חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עיריית מודיעין עילית זכתה למופת גלוי ע"י מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א

9/12/2009

טלפון שנעשה לעירייה גילה: העירייה מחפשת נואשות לאייש התקן הספציפי לעיר שהתקבל לאחרונה ממשרד החינוך ועלול להיאבד בסוף השנה האזרחית באם לא יאויש באופן מיידי * ראש העיר הרב גוטרמן, שביקר במעונו של מרן שליט"א להודות לו: "אשרינו שזכינו בימינו לראות מופת גלוי שכזה משמים ע"י מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, למען מודיעין עילית"

עיריית מודיעין עילית זכתה למופת גלוי ע"י מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א. מזה כמה חודשים שהעירייה מחפשת נואשות לאייש תקן שהשיג ראש העיר ממשרד החינוך לפסיכולוגית המתאימה לצביון הייחודי של העיר, כאשר באם לא יאויש התקן עד לסוף השנה האזרחית – יוחזר התקן למשרד החינוך.
למרות הפרסומים והמודעות בכלי התקשורת השונים, לא נמצא מועמד ראוי לאיוש התקן הנ"ל, ובשירות הפסיכולוגי העירוני כבר כמעט ושרר ייאוש מוחלט מאיבוד התקן וחזרתו למשרד החינוך. בשבוע שעבר התקבל טלפון במזכירות המחלקה להתעניינות באם יש תקן פנוי לעבודה בשירות הפסיכולוגי. השיבו שאכן ישנו תקן פנוי וביקשו לשלוח קו"ח באופן מיידי ולהגיע בהקדם האפשרי לראיון עבודה.
כאשר הגיעה המועמדת לראיון העבודה, פתחה בסיפור המופלא הבא על השתלשלות הגעתה מעיר מגוריה ירושלים לעבודה בעיריית מודיעין עילית: בעלה נכנס למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, להיוועץ היכן כדאי יותר שתעבוד בתקן שפנוי לעובדת פסיכולוגית, בעיריית מודיעין או בגוש עציון. להפתעתו המרובה קיבל תשובה שלכאורה לא הייתה ממין השאלה: "שתלך לעבוד במודיעין עילית". השואל חזר על שאלתו: שאלתי על העיר מודיעין לא על מודיעין עילית. מרן שליט"א ענה שוב: "כן-כן, שתלך לקריית ספר – למודיעין עילית". התפלא השואל ואמר, אבל מי אמר שיש שם עבודה. מרן שליט"א התעקש ואמר שתלך למודיעין עילית.
השואל יצא בתדהמה מוחלטת מבית מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, והודיע ע"כ לרעייתו. בהתאם להוראת מרן, יצרה קשר עם מזכירות השירות הפסיכולוגי במודיעין עילית, וכשהגיע לראיון העבודה סיפרה ע"כ בהתרגשות מרובה ואמרה שהיא בהלם ובתדהמה מכך שבעירייה ממתין עבורה תקן פנוי.
מנהל השירות הפסיכולוגי בעירייה, הרב ישי שליף, שמח מאוד על העובדת שהגיעה לעירייה כמציאה ממש של עובדת מתאימה.
ראש העיר הרב יעקב גוטרמן, שנכנס לבשר ולהודות ע"כ למרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, אמר בהתרגשות שרואים את דאגתם של גדולי ישראל למודיעין עילית, שמביאה לסייעתא דשמיא הגדולה בכל ענייני העיר ואפילו בקליטת עובדים המתאימים לעיר, כשבמקרה זה מדובר על תפקיד חשוב ורגיש במיוחד לטובת הציבור וילדי העיר, ואשרינו שזכינו בימינו לראות מופת גלוי שכזה משמים ע"י מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, למען מודיעין עילית.
בביקור שערך השבוע הרב גוטרמן במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, לשאלות בנושאים העומדים על סדר יומה של העיר, אף סיפר והודה על אשר אירע. מרן שליט"א הביע קורת רוח ואמר בחיוך כי "מן השמים סייעו". 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד