חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בשורה טובה לאוהבי ספרים ומחברי ספרים

10/06/2015

בשורה טובה לאוהבי ספרים ומחברי ספרים "אוהב ספרים לא ישבע ספרים"
פרסום ספרים חדשים שיצאו לאור, ע"י מכון אוהב ספרים
 
בשורה טובה לכל אוהבי ספרים ומחברי ספרים די בכל אתר ואתר שיחיו,
האם היית בבית כנסת או בית מדרש או בכל מקום וראית ספר מעניין, ספר על מקצוע וכו', ואתה חושב לעצמך למה לא ידעתי שיצא לאור ספר כזה, זה ממש בשבילי. האם אתה אוהב ספרים חדשים ורוצה לדעת על ספרים חדשים שנדפסו? האם אתה רוצה לשמוע על ספרים שלא נמצאים בחנות? האם אתה רוצה לדעת סתם על ספרים שיצאו לאור, שאולי לא ידעת כלל על הדפסתם?
ב"ה דורינו זכה, לריבוי תלמידי חכמים ומחברי ספרים ומהדרי ספרים, כבר בשעתו לפני בערך עשרים שנה עקב ריבוי ספרים חדשים שיצאו אז לאור, אמר מרן רבי שלמה זלמן אוירבאך זצ"ל שלאחר מאה ועשרים שנים כשיבואו לשמים, לא ישאלו אדם מה שמו, אלא מה שם ספרו...! על אחת כמה וכמה בזמנינו שנתרבו מחברי ספרים ומהדרי ספרים עד אין שיעור ב"ה.
הנה אין לך יום שלא יוצא לאור כמה ספרים חדשים או לכל הפחות ספר אחד חדש, בכל מקצועות התורה, על התורה, על הש"ס בבלי וירושלמי, הלכה, מוסר, חסידות, מועדים, וכו'.
ודע עקא שכמעט ולא שייך לדעת את כל הספרים החדשים שיצאו לאור עולם, ומה טיבם. ובפרט שהם מפוזרים בכל מקום שהם נתחברים, והרבה פעמים גם בחו"ל וכו', ולא כל חנות מקבל כל ספר וכו', וכן יש ספרים שלא מגיע כלל למפיץ ואפשר להשיגו רק ע"י המחבר.
ועל כן מכון אוהבי ספרים לקח על עצמו עול פרויקט חדש, לפרסם בדרך דוא"ל בכל רחבי העולם את הספרים חדשים שיצאו לאור, עם תמונת הספר ועם קצת פרטים וסקירה קצרה, כדי שכל חובבי ספרים הקדושים יכולים לדעת מהספרים החדשים שיצאו לאור.
והתועלת הוא לכל הלומדים אוהבי וחובבי ספרים, שידעו מהספרים שיצאו לאור, וגם תועלת גדול מאוד למחברי ספרים, שעכשיו יש להם הדרך לפרסם ספריהם במקומות הנכונים, לאוהבי ספרים, ספריות, ישיבות, כוללים, בתי מדרשות ובתי כנסיות.
אי"ה בכל שבוע או שבועיים אנו נשלח בדוא"ל רשימה של ספרים חדשים שנתקבל אצלנו במכון.
ואנו תקוה שיתקבל הדבר באהבה אצל אוהבי ספרים, ויתרבה הדעת בכרם ישראל.
בברכת התורה.

מכון אוהב ספרים – "אוהב ספרים לא ישבע ספרים"

ספרים חדשים שיצאו לאור - גליון 25 ספרים על פורים

ניתן להצטרף חנם לרשימת התפוצה על ידי שליחת בקשה לכתובת: ohevseforim@thejnet.com

אנו מזמינים מחברי ספרים לשלוח לנו ספריהם שנוכל לפרסמם ברבים חנם – צור קשר עם ohevseforim@thejnet.com

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד