חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

א שיינע מעשה

הבטחתי לפרסם: סוף סוף... הישועה שבאה לאחר תפילה על קבר בעל הישועות רבי יחיאל מיכל מזלאטשוב זכר צדיקי לברכה, בבית העלמין וותיקים בנתניה. 

משפט ארוך ומסובך מול התובע הפדרלי בניו יורק, כזאת שלא רואים לה סוף, מדובר בתביעות בסך שכולל סכומים עצומים בתביעה רטרואקטיבית. 

לאחר שיחת הבהרה של העורך דין, הבין בדיעבד שמדובר אף בעילה למאסר!!! לר׳ יצחק לא נותרה ברירה, היהודי הגיע לארץ במיוחד להתפלל בקבר הצדיק כאשר התכונן לחזור ביום למחרת היישר לשימוע הסופי בבית המשפט הפדרלי באולבני, כאשר הבן של ר' מעכעלע האדמור שליט״א נוכח במקרה, הלה סיים להתפלל כאשר האדמו״ר פונה אליו, ר׳ יצחק שני דברים קבל על עצמך והישועה קרובה!!! קבל על עצמך לא לדבר בקדיש וחזרת הש״ץ כולל קריאת התורה, וכן סעודת הושע בן בארי, הלה קיבל על עצמו, ר׳ יצחק בשיחה נרגשת מתאר לנו את ההקלה שהרגיש עם קבלת שני הדברים הנ״ל, והרגיש בטוח אל מול התובע הפדרלי.

אכן כבר ביום למחרת, יצא ללא כל פגע, כאשר השופט מציין בפניו, שמעתי את התובע, אולם מאחר ואין לך רקע פלילי ומשרת נאמנה את הצבא, אני מזהיר אותך על תנאי. 

חברים זה סיפור אחד מני אלפים, בהם יהודים מספרים סיפורי מופת בכל תחומי החיים
זיווגים, פריון, פרנסה, בריאות, נחת, שלום בית, וכל הישועות
כמידי ערב ראש חודש, יעלו גם בערב ראש חודש אב, לפעול ישועות על ציון הצדיק בעל הישועות מזלאטשוב בבית העלמין הוותיקים בנתניה
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד