חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ריפוי ב"מכווה"

המכווה זוהי תורה עתיקה שלצערנו נשתכחה, את המכווה 
היה עושה אדם מומחה בלבד, המומחיות היא בעיקר לדעת את הנקודות המדוייקות בגוף שבו היו עושים את המכווה, אסור היה לסטות מהנקודה אפילו מלימטר.
את המכווה היו עושים לכל מחלה כמו רגל דלקתית,כאבי גב, נפיחות,כאבי בטן,כאבי ראש,דלקות שונות בגוף,כאבי רגליים,כאבי פרקים,ועוד.גם לפחדים היה מועיל וגם לבעיות נפשיות.
הסוד מאחורי השיטה היא מתן מכת הלם בנקודה מסויימת בגוף, ההלם היה מועבר ע"י מערכת העצבים לקישור שלו במוח והמוח היה מעורר את החלק הפגוע ומתקן אותו.
התוצאה של המכווה הייתה מדהימה האדם היה מתרפא תוך זמן קצר ללא לקיחת תרופות וללא טיפולים.
המכווה: מחממים ברזל בקוטר של 1.5 סמ"ר באש עד שהוא הופך להיות לוהט 
ואדום מרוב החום. 
בידו השמאלית המומחה נוגע/ממשש בנקודה המתאימה בגוף המטופל ובידו הימנית מקריב את המכווה ומניח אותה על הנקודה בגוף משך כ-3 שניות מיד לאחר מכן מורחים שמן על המקום והטיפול הסתיים.יש כאב מיידי אך הוא אורך זמן קצר בלבד.
המומחה האמיתי כשמגיע לעשות את המכווה מודע לפחד ולחשש של המטופל לכן הייתה להם שיטה מעניינת והיא שלא היו משוחחים עם המטופל או מי מאנשי הבית מרגע הגעתם ועד גמר הטיפול מלבד כמה מילים סתמיות הנוגעות לטיפול כגון תטה על צד שמאל וכו'.
ישנם סיפורים מדהימים מבחינה רפואית איך שהמכווה ריפא כליל בעיות קשות שברפואה הרגילה היה צריך לעבור טיפולים רבים ניתוחים אישפוז ממושך וכו'.
קשת הטיפולים במכווה היא רחבה מאוד.
רפואה שלמה לכל חולי ישראל. 

(נכתב בפורום תימני נט ע"י שלום)
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד